STX Champ Camp
STX Champ Camp
2013 Schedule & Standings
General Information
Registration and Cost
Tournament Schedule
Scores and Standings
Directions
Items to Bring
Recruiting Service
Contact Us
Photos
FAQ

Tournament Format
All teams will play a total of 8 games:
1 on Wednesday, 3 on Thursday, 3 on Friday, 1 on Saturday morning.
The 'Championship Game' will follow the Saturday morning's games schedule, to start @ 12:30.
- Each team will play FOUR games in pool play, 1 on Wednesday and 3 on Thursday
- The top two teams from each of the camp's 16 divisions will advance to the playoffs, which will begin Friday morning. The remaining teams will be assigned additional games against other non-playoff teams.
- The 'Championship Game" will be held on Saturday at Homewood Field (Johns Hopkins).

Divisions & Standings
Jump to Schedule/Results

Top two finishers in each group in pool play will advance to championship playoffs and are listed in bold. Remaining teams will play additional games against other non-playoff teams. Pool Play records listed first, overall record in parenthesis.
GROUP A
GROUP B
GROUP C
GROUP D
SweetLax 4-0 (7-1)
Dukes 1 3-1 (8-1) - Overall Champions
Prime CC All-Stars 1-3 (3-5)
CavLax 1-3 (3-4)

Ridgewood 1 4-0 (5-3)
FuZe Varsity 1-3 (2-6)
Blue Mountain Gold 1-3 (1-7)
Bucks Select Futures 1-3 (2-6)

Team America 4-0 (6-2)
Celtic Cross 1-3 (2-6)
Tri-State Silver 0-4 (1-7)
Leading Edge 4-0 (8-1)
HGR Lacrosse 2-2 (3-4)
Paragon 360 1-3 (2-5)
GROUP E
GROUP F GROUP G GROUP H
Dukes 2 4-0 (7-1)
Team Washington Chinooks 3-1 (4-3)

Performance Elite 0-4 (3-5)
Team Turnpike Elite 2014 3-1 (6-2)
Tri-State White 2-2 (5-3)
Norfolk Academy 0-4 (3-5)
Carolina Elite 4-0 (6-2)
Atlanta All-Stars 2-2 (3-5)
Tri-State Blue 1-3 (5-3)
Long Island 3 2-2 (3-5)
Bucks Select Red 2-2 (3-5)

Red & Black Elite 1-3 (3-4)
GROUP I GROUP J GROUP K GROUP L
Tri-State Black 4-0 (6-2)
Excell Storm 1-3 (1-6)

Triad Elite Lacrosse 0-4 (4-4)
Tidewater Riptide 3-1 (5-3)
Team Turnpike Elite 2015 2-2 (4-4)

Black Rhinos 2-2 (6-2)
Fog City 4-0 (6-2)
Tri-State Green 2-2 (4-4)
Burnaby Mountain 0-4 (1-7)
Team 24 4-0 (6-2)
Gilman 2-2 (4-4)
Long Island 4 0-4 (1-6)
GROUP M GROUP N GROUP O GROUP P
GotSkillz 4-0 (7-1)
Carolina Hilltoppers 2-2 (4-4)
Ridgewood 2 0-4 (3-4)
Long Island 1 4-0 (7-1)
Team Washington Sockeyes 2-2 (4-4)
Tri-State Red 0-4 (3-5)
Tri-State Gold 4-0 (7-1)
Long Island 2 2-2 (2-6)
Dixie All-Stars 0-4 (0-8)
Blue Mountain Blue 4-0 (6-2)
T2 2014/2015 2-2 (3-4)

Bombers 0-4 (1-7)
CHALLENGE TEAMS
Listed by overall record
Team Washington Cohos 2016 6-1 - Challenge Champions
Jr. Black Rhinos 6-1
Team West Coast 3-5 *
NJLC 3-4 *
Blue Mountain Jr. 1-6
Team America 2 0-7
NJLC had one game cancelled, but lost to Team West Coast

Pool Play Inter-Divisional Pairings

Group A / Group B
Group C / Group D
Group E / Group F
Group G / Group H
Group I / Group J
Group K / Group L
Group M / Group N
Group O / Group P

Pool Play Schedule/Results
Round 1 - Wednesday, July 17
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
1 4:15 pm Unitas Team Turnpike ELITE - 2014 Tri-State White 14-3
2 4:15 pm Towson 2 Team America 2 Blue Mountain Jr. 1-9
3 4:15 pm Towson 3 Fog City Burnaby Mtn. Lacrosse 12-1
4 4:15 pm Towson 4 FuZe Varsity Blue Mountain Gold 4-6
5 4:15 pm St. Paul's Turf 1 SweetLax CavLax 18-1
6 4:15 pm St. Paul's Turf 2 Celtic Cross HGR Lacrosse 5-9
7 5:15 pm Garrison Forest 1 Long Island 2 Bombers 6-4
8 5:15 pm Garrison Forest 2 Dukes 2 Performance Elite 11-1
9 5:15 pm JHU Homewood Team Washington Chinooks Norfolk Academy 9-2
10 5:15 pm JHU 2 Tri-State Black Triad Elite Lacrosse 16-4
11 5:30 pm Unitas Tri-State Green Long Island 4 9-2
12 5:30 pm Towson 2 Excell Storm Tidewater Riptide 3-18
13 5:30 pm Towson 3 Black Rhinos Team Turnpike ELITE - 2015 8-10
14 5:30 pm Towson 4 Leading Edge Paragon 360 16-1
15 5:30 pm St. Paul's Turf 1 Tri-State Blue Long Island 3 9-3
16 5:30 pm St. Paul's Turf 2 Blue Mountain Blue T2 2014/2015 7-5
17 6:30 pm Garrison Forest 1 Dukes 1 Prime CC All-Stars 16-1
18 6:30 pm Garrison Forest 2 NJLC Team West Coast 3-13
19 6:30 pm JHU Homewood Ridgewood 2 Team Washington Sockeyes 5-7
20 6:30 pm JHU 2 Red & Black Elite Bucks Select Red 6-7
21 6:45 pm Unitas Team America Tri-State Silver 9-3
22 6:45 pm Towson 2 Long Island 1 Tri-State Red 15-2
23 6:45 pm Towson 3 Tri-State Gold Dixie All-Stars 16-2
24 6:45 pm St. Paul's Turf 1 Team Washington Cohos 2016 Junior Black Rhinos 2-7
25 6:45 pm St. Paul's Turf 2 GotSkillz Carolina Hilltoppers 10-2
26 7:45 pm JHU Homewood Ridgewood 1 Bucks Select Futures 12-4
27 7:45 pm JHU 2 Team 24 Gilman 12-4
28 8:00 pm Unitas Carolina Elite Atlanta All-Stars 12-3
Round 2 - Thursday, July 18
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
29 8:30 am JHU Homewood Dukes 1 CavLax 13-2
30 8:30 am JHU 2 SweetLax Prime CC All-Stars 16-3
31 8:30 am Unitas Ridgewood 1 Blue Mountain Gold 12-1
32 8:30 am Towson 2 Dukes 2 Tri-State White 12-1
33 8:45 am Towson 3 Team Washington Chinooks Performance Elite 10-3
34 8:45 am Towson 4 Team Turnpike Elite - 2014 Norfolk Academy 16-3
35 8:45 am St. Paul's Turf 1 Team America Paragon 360 7-1
36 8:45 am St. Paul's Turf 2 FuZe Varsity Bucks Select Futures 8-7
37 9:00 am Garrison Forest 1 Leading Edge HGR Lacrosse 14-2
38 9:00 am Garrison Forest 2 Celtic Cross Tri-State Silver 8-3
39 9:45 am JHU Homewood Tri-State Green Burnaby Mtn. Lacrosse 9-4
40 9:45 am JHU 2 Tri-State Blue Atlanta All-Stars 5-9
41 9:45 am Unitas Red & Black Elite Long Island 3 2-6
42 9:45 am Towson 2 Long Island 1 Team Washington Sockeyes 10-3
43 10:00 am Towson 3 Excell Storm Triad Elite Lacrosse 6-5
44 10:00 am Towson 4 Carolina Elite Bucks Select Red 10-2
45 10:00 am St. Paul's Turf 1 Fog City Gilman 9-4
46 10:00 am St. Paul's Turf 2 Black Rhinos Tidewater Riptide 3-9
47 10:15 am Garrison Forest 1 Team 24 Long Island 4 17-4
48 10:15 am Garrison Forest 2 GotSkillz Tri-State Red 11-2
49 11:00 am JHU Homewood Tri-State Gold T2 2014/2015 7-2
50 11:00 am JHU 2 Long Island 2 Dixie All-Stars 11-0
51 11:00 am Unitas Ridgewood 2 Carolina Hilltoppers 2-5
52 11:00 am Towson 2 Tri-State Black Team Turnpike ELITE - 2015 9-8
53 11:15 am Towson 3 Blue Mountain Blue Bombers 8-4
54 11:15 am Towson 4 Team America 2 Team Washington Cohos 2016 2-8
55 11:15 am St. Paul's Turf 1 Blue Mountain Jr. NJLC 3-6
56 11:15 am St. Paul's Turf 2 Junior Black Rhinos Team West Coast 9-8
Round 3 - Thursday, July 18
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
57 12:45 pm JHU Homewood Tri-State Silver Leading Edge 0-12
58 12:45 pm JHU 2 Paragon 360 HGR Lacrosse 4-6
59 12:45 pm Unitas Ridgewood 1 Prime CC All-Stars 10-2
60 12:45 pm Towson 2 FuZe Varsity CavLax 4-6
61 12:45 pm Towson 3 Team America Celtic Cross 6-5
62 12:45 pm Towson 4 Dukes 1 Bucks Select Futures 16-1
63 12:45 pm St. Paul's Turf 1 SweetLax Blue Mountain Gold 13-1
64 12:45 pm St. Paul's Turf 2 Dukes 2 Team Washington Chinooks 11-4
65 1:30 pm Garrison Forest 1 Performance Elite Team Turnpike ELITE - 2014 4-10
66 1:30 pm Garrison Forest 2 Tri-State White Norfolk Academy 4-2
67 2:00 pm JHU Homewood Carolina Elite Tri-State Blue 6-4
68 2:00 pm JHU 2 Tri-State Black Excell Storm 12-0
69 2:00 pm Unitas Gilman Long Island 4 9-4
70 2:00 pm Towson 2 Atlanta All-Stars Red & Black Elite 4-0
71 2:00 pm Towson 3 Burnaby Mtn Lacrosse Team 24 5-11
72 2:00 pm Towson 4 Team Turnpike ELITE - 2015 Tidewater Riptide 6-7
73 2:00 pm St. Paul's Turf 1 Team America 2 Junior Black Rhinos 3-12
74 2:00 pm St. Paul's Turf 2 Triad Elite Lacrosse Black Rhinos 2-7
75 2:45 pm Garrison Forest 1 Bucks Select Red Long Island 3 5-7
76 2:45 pm Garrison Forest 2 Dixie All-Stars Blue Mountain Blue 1-9
77 3:15 pm JHU Homewood Carolina Hilltoppers Long Island 1 3-7
78 3:15 pm JHU 2 Tri-State Red Team Washington Sockeyes 2-7
79 3:15 pm Unitas Tri-State Gold Long Island 2 12-2
80 3:15 pm Towson 2 GotSkillz Ridgewood 2 13-1
81 3:15 pm Towson 3 T2 2014/2015 Bombers 10-2
82 3:15 pm Towson 4 Fog City Tri-State Green 8-2
83 3:15 pm St. Paul's Turf 1 Blue Mountain Jr. Team West Coast 2-7
84 3:15 pm St. Paul's Turf 2 Team Washington Cohos 2016 NJLC 9-4
Round 4 - Thursday, July 18
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
85 4:30 pm Garrison Forest 1 Dukes 1 SweetLax 7-8
86 4:30 pm Garrison Forest 2 CavLax Prime CC All-Stars 6-10
87 5:00 pm JHU Homewood Ridgewood 1 FuZe Varsity 7-4
88 5:00 pm JHU 2 Blue Mountain Gold Bucks Select Futures 6-7
89 5:00 pm Unitas Team America HGR Lacrosse 6-5
90 5:15 pm Towson 2 Celtic Cross Leading Edge 3-12
91 5:15 pm Towson 3 Tri-State Silver Paragon 360 8-9
92 5:15 pm Towson 4 Dukes 2 Norfolk Academy 7-5
93 5:30 pm St. Paul's Turf 1 Team Washington Chinooks Team Turnpike ELITE - 2014 8-7
94 5:45 pm St. Paul's Turf 2 Performance Elite Tri-State White 2-7
95 5:45 pm Garrison Forest 1 Burnaby Mtn Lacrosse Gilman 6-7
96 5:45 pm Garrison Forest 2 Tri-State Blue Red & Black Elite 5-7
97 6:15 pm JHU Homewood Triad Elite Lacrosse Team Turnpike ELITE - 2015 4-12
98 6:15 pm JHU 2 Fog City Long Island 4 12-2
99 6:15 pm Unitas Excell Storm Black Rhinos 2-10
100 6:30 pm Towson 2 Tri-State Green Team 24 3-12
101 6:30 pm Towson 3 Carolina Hilltoppers Tri-State Red 6-0
102 6:30 pm Towson 4 GotSkillz Team Washington Sockeyes 17-3
103 7:00 pm St. Paul's Turf 1 Carolina Elite Long Island 3 12-3
104 7:00 pm St. Paul's Turf 2 Atlanta All-Stars Bucks Select Red 3-6
105 7:00 pm Garrison Forest 1 Ridgewood 2 Long Island 1 2-6
106 7:00 pm Garrison Forest 2 Tri-State Black Tidewater Riptide 9-4
107 7:30 pm JHU Homewood Tri-State Gold Bombers 10-1
108 7:30 pm JHU 2 Long Island 2 Blue Mountain Blue 0-10
109 7:30 pm Unitas Dixie All-Stars T2 2014/2015 6-8
110 8:45 pm JHU Homewood Team America 2 NJLC 6-7
111 8:45 pm JHU 2 Blue Mountain Jr. Junior Black Rhinos 1-13
112 8:45 pm Unitas Team Washington Cohos 2016 Team West Coast 7-3
Playoff Schedule (Championship Bracket Games are in Bold)
Round 5 - Friday, July 19
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
113/CB1 8:30 am JHU Homewood SweetLax Celtic Cross 11-2
114 8:30 am JHU 2 Prime CC All-Stars Tri-State Silver 9-4
115/CB2 8:30 am Unitas Leading Edge FuZe Varsity 11-0
116/CB3 8:30 am Towson 2 Dukes 2 Atlanta All-Stars 8-3
117/CB4 8:45 am Towson 3 Long Island 3 Tri-State White 8-3
118 8:45 am Towson 4 Blue Mountain Gold Paragon 360 5-9
119/CB5 8:45 am St. Paul's Turf 1 Tri-State Black Tri-State Green 10-1
120/CB6 8:45 am St. Paul's Turf 2 Team 24 Team Turnpike Elite 2015 12-6
121 9:00 am Garrison Forest 1 Performance Elite CavLax 5-3
122 9:00 am Garrison Forest 2 Norfolk Academy Red & Black Elite 6-5
123/CB7 9:45 am JHU Homewood GotSkillz Long Island 2 10-2
124/CB8 9:45 am JHU 2 Blue Mountain Blue Team Washington Sockeyes 10-8
125/CB9 9:45 am Unitas Ridgewood 1 HGR Lacrosse 6-5
126/CB10 9:45 am Towson 2 Team America Dukes 1 2-8
127 10:00 am Towson 3 Bucks Select Futures Tri-State Blue 2-10
128 10:00 am Towson 4 Triad Elite Lacrosse Burnaby Mountain 10-7
129/CB11 10:00 am St. Paul's Turf 1 Team Turnpike Elite 2014 Bucks Select Red 9-2
130/CB12 10:00 am St. Paul's Turf 2 Carolina Elite Team Washington Chinooks 8-3
131 10:15 am Garrison Forest 1 Black Rhinos Long Island 4 11-1
132 10:15 am Garrison Forest 2 Ridgewood 2 Dixie All-Stars 6-2
133/CB13 11:00 am JHU Homewood Tidewater Riptide Gilman 9-5
134/CB14 11:00 am JHU 2 Fog City Excell Storm 7-4
135/CB15 11:00 am Unitas Long Island 1 T2 2014/2015 6-2
136 11:00 am Towson 2 Team America 2 Team West Coast 3-4
137 11:15 am Towson 3 Blue Mountain Jr. Team Washington Cohos 2016 2-3
138 11:15 am Towson 4 Jr. Black Rhinos NJLC 6-5
139/CB16 11:15 am St. Paul's Turf 1 Tri-State Gold Carolina Hilltoppers 4-3
140 11:15 am St. Paul's Turf 2 Tri-State Red Bombers 4-3
Round 6 - Friday, July 19
Please Note ... Game 157 is now HGR v. Bucks Select Red, Game 158 is now Team America v. Team Washington Chinooks
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
141 12:45 pm JHU Homewood Prime CC All-Stars Paragon 360 6-1
142/CB21 12:45 pm JHU 2 Celtic Cross FuZe Varsity 5-7
143/CB18 12:45 pm Unitas Dukes 2 Long Island 3 12-1
144/CB17 12:45 pm Towson 2 SweetLax Leading Edge 5-8
145 12:45 pm Towson 3 Norfolk Academy Tri-State Blue 4-5
146 12:45 pm Towson 4 Performance Elite Red & Black Elite 4-5
147/CB19 12:45 pm St. Paul's Turf 1 Tri-State Black Team 24 7-6
148 12:45 pm St. Paul's Turf 2 Blue Mountain Gold Tri-State Silver 2-4
149/CB22 1:00 pm Garrison Forest 1 Atlanta All-Stars Tri-State White 3-5
150/CB23 1:00 pm Garrison Forest 2 Tri-State Green Team Turnpike Elite 2015 6-5
151/CB20 2:00 pm JHU Homewood GotSkillz Blue Mountain Blue 10-3
152 2:00 pm JHU 2 Triad Elite Lacrosse Long Island 4 6-0
153/CB24 2:00 pm Unitas Long Island 2 Team Washington Sockeyes 1-7
154/CB25 2:00 pm Towson 2 Ridgewood 1 Dukes 1 1-12
155 2:00 pm Towson 3 Black Rhinos Burnaby Mountain 10-6
156 2:00 pm Towson 4 Ridgewood 2 Bombers 4-3
157/CB29 2:00 pm St. Paul's Turf 1 HGR Lacrosse Bucks Select Red 4-5
158/CB30 2:00 pm St. Paul's Turf 2 Team America Team Washington Chinooks 2-8
159/CB26 2:15 pm Garrison Forest 1 Team Turnpike Elite 2014 Carolina Elite 5-4
160/CB27 2:15 pm Garrison Forest 2 Tidewater Riptide Fog City 8-4
161/CH1 3:15 pm JHU Homewood Jr. Black Rhinos NJLC 9-0
162/CH2 3:15 pm JHU 2 Team Washington Cohos 2016 Team West Coast 9-3
163/CB28 3:15 pm Unitas Long Island 1 Tri-State Gold 5-6
164/CB31 3:15 pm Towson 2 Gilman Excell Storm 6-4
165/CB32 3:15 pm Towson 3 T2 2014/2015 Carolina Hilltoppers 3-7
166 3:15 pm Towson 4 Tri-State Red Dixie All-Stars 6-4
167 3:15 pm St. Paul's Turf 1 Team America 2 CavLax 0-8
168 3:15 pm St. Paul's Turf 2 Blue Mountain Jr. Bucks Select Futures 2-7
Round 7 - Friday, July 19
Schedule Update - July 19th, 9:30 p.m. There have been several weather-related changes to the schedule for tonight and tomorrow.
Please double-check below for the most current schedule.
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
169 4:30 pm St. Paul's Turf 2 Prime CC All-Stars Performance Elite 3-4
170 4:30 pm Garrison Forest 1 Blue Mountain Gold Tri-State Blue 0-6
171 4:30 pm Garrison Forest 2 Tri-State Silver Norfolk Academy 2-12
172 5:00 pm JHU Homewood Paragon 360 Red & Black Elite cld.
173/CB33 5:00 pm JHU 2 Dukes 2 Leading Edge 2-3
174/CB34 5:00 pm Unitas Tri-State Black GotSkillz 4-6
175/CB35 5:15 pm Towson 2 Long Island 3 SweetLax 0-2
176/CB36 5:15 pm Towson 3 Team 24 Blue Mountain Blue 3-9
177/CB37 5:15 pm Towson 4 FuZe Varsity Tri-State White 3-4
178/CB38 5:30 pm St. Paul's Turf 1 Tri-State Green Team Washington Sockeyes 3-9
179/CB39 5:45 pm St. Paul's Turf 2 Celtic Cross Atlanta All-Stars 8-9
180 5:45 pm Garrison Forest 1 Triad Elite Lacrosse Bucks Select Futures 4-2
181/CB40 5:45 pm Garrison Forest 2 Team Turnpike Elite 2015 Long Island 2 9-1
182/CB41 6:15 pm JHU Homewood Dukes 1 Team Turnpike Elite 2014 5-1
183/CB42 6:15 pm JHU 2 Tidewater Riptide Tri-State Gold 6-7
184 6:15 pm Unitas Long Island 4 NJLC  
185/CB43 6:30 pm Towson 2 Ridgewood 1 Carolina Elite 2-7
186/CB44 6:30 pm Towson 3 Fog City Long Island 1 3-6
187/CB45 6:30 pm Towson 4 Team America Bucks Select Red 7-2
188 6:45 pm St. Paul's Turf 1 Burnaby Mountain Dixie All-Stars 5-4
189 7:00 pm St. Paul's Turf 2 Black Rhinos Tri-State Red 4-1
190/CB46 7:00 pm Garrison Forest 1 Gilman Carolina Hilltoppers 5-6
191 7:00 pm Garrison Forest 2 Bombers Team West Coast 7-1
192/CH3 7:30 pm JHU Homewood Jr. Black Rhinos Team Washington Cohos 2016 cld.
193/CB47 7:30 pm JHU 2 Team Washington Chinooks HGR Lacrosse cld.
194/CB48 7:30 pm Unitas Excell Storm T2 2014/2015 cld.
196 8:45 pm JHU 2 Blue Mountain Jr. CavLax cld.
198 10:00 pm JHU 2 Team America 2 Ridgewood 2 cld.
Round 8 - Saturday, July 20
Schedule Update - July 19th, 9:30 p.m. There have been several weather-related changes to the schedule for tonight and tomorrow.
Please double-check below for the most current schedule.
Game # Time Site Team 1 Team 2 Score
195/CB50
Semifinal
8:00 am JHU Homewood Dukes 1 Tri-State Gold 7-4
197/CB49
Semifinal
8:00 am Unitas Leading Edge GotSkillz 6-4
199/CB51 8:30 am JHU Homewood Dukes 2 Tri-State Black 6-5
200 8:30 am JHU 2 Prime CC All-Stars Tri-State Blue 3-6
201/CB52 8:45 am Unitas Team Turnpike Elite 2014 Tidewater Riptide 6-5
202/CB53 8:45 am Towson 2 SweetLax Blue Mountain Blue 7-3
203 8:45 am Towson 3 Blue Mountain Gold Performance Elite 2-6
204/CB54 8:45 am Towson 4 Long Island 3 Team 24 8-9
205 8:45 am St. Paul's Turf 1 Tri-State Silver Red & Black Elite 4-7
206/CB55 8:45 am St. Paul's Turf 2 Tri-State White Team Washington Sockeyes 8-5
207 9:45 am Garrison Forest 1 Paragon 360 Norfolk Academy 5-6
208 9:45 am Garrison Forest 2 Triad Elite Lacrosse Dixie All-Stars 9-6
210 9:45 am JHU 2 Burnaby Mountain Ridgewood 2 3-4
209/CH 4 9:45 am JHU Homewood Team Washington Cohos 2016 Jr. Black Rhinos 6-4
211 10:00 am Unitas NJLC Bucks Select Futures 5-4
212/CB56 10:00 am Towson 2 FuZe Varsity Tri-State Green 3-5
213/CB57 10:00 am Towson 3 Atlanta All-Stars Team Turnpike Elite 2015 4-10
214 10:00 am Towson 4 Team West Coast CavLax 2-12
215/CB58 10:00 am St. Paul's Turf 1 Celtic Cross Long Island 2 12-4
216 10:00 am St. Paul's Turf 2 Black Rhinos Bombers 8-2
217/CB59 11:00 am Garrison Forest 1 Carolina Elite Long Island 1 6-7
218 11:00 am Garrison Forest 2 Team America 2 Long Island 4 3-10
219/CB60 11:00 am JHU Homewood Ridgewood 1 Fog City 2-6
220/CB61 11:00 am JHU 2 Team America Carolina Hilltoppers 4-3
221/CB62 11:15 am Unitas Bucks Select Red Gilman 4-6
222 11:15 am Towson 2 Blue Mountain Jr. Tri-State Red 3-4
223/CB63 11:15 am Towson 3 HGR Lacrosse Excell Storm 4-2
224/CB64 11:15 am St. Paul's Turf 1 Team Washington Chinooks T2 2014/2015 2-6
225/CB65 11:15 am St. Paul's Turf 2 Loser CB49 Loser CB50 cld.
226/CB66
Champ.
12:30 pm JHU Homewood Dukes 1 Leading Edge 7-6

 

 

 

© 2013 Championship Lacrosse Camps, Inc.

Return to Top